Hürriyet Mah. Hasan Şarlayan Sok. No:32/C Buca-İZMİR info@sirinyersutesisatcisi.com

Kombi Petek Temizliği - Şirinyer Su Tesisatçısı

Kombi Petek Temizliği

Günümüz teknolojisinden aldığımız destekle yaptığımız bakım ve temizlik işlemleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

İçinde şebeke suyunun geçtiği kanallarda zaman içinde oluşan kireçlenme, hava ve balçık türündeki kir, istenen ısının elde edilememesine neden olur.

Kullanılan peteklerin yeni olması halinde de düzenli bakım yapılmasını önermekteyiz. Sektörümüzde uzmanlaşmış çalışanlarımız ile sunduğumuz petek temizliği hizmetlerinden yararlanarak bulunduğunuz ortamda ısı konforu sağlayabilirsiniz.

Peteklerin içinde biriken istenmeyen maddeler suyun içerisindeki dolaşımını zorlaştırmaktadır.

Bu da verimliliğin önündeki en büyük engeldir. Petek temizliğinde kullanılan kimyasal maddeler yardımıyla istenen ısıya kısa süre içerisinde kavuşarak yakıt tasarrufu sağlanabilir. Günümüz teknolojisinden aldığımız destekle yaptığımız bakım ve temizlik işlemlerini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tamamlamaktadır.

İçinden şebeke suyunun geçtiği kanallarda zaman içinde oluşan kireçlenme, hava ve balçık türündeki kir, istenen ısının elde edilememesine neden olur. Kullanılan peteklerin yeni olması halinde de düzenli bakım yapılmasını önermekteyiz.

Sektörümüzde uzmanlaşmış çalışanlarımız ile sunduğumuz petek temizliği hizmetlerinden yararlanarak bulunduğunuz ortamda ısı konforu sağlayabilirsiniz. Peteklerin içinde biriken istenmeyen maddeler suyun içerisindeki dolaşımını zorlaştırır. Bu da verimliliğin önündeki en büyük engeldir. Petek temizliğinde kullanılan kimyasal maddeler yardımıyla istenen ısıya kısa süre içerisinde kavuşarak yakıt tasarrufu sağlanabilir.

Sohbete Başlayın
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?