Hürriyet Mah. Hasan Şarlayan Sok. No:32/C Buca-İZMİR info@sirinyersutesisatcisi.com

Pimaş Tıkanıklığı Açma - Şirinyer Su Tesisatçısı

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Boru tıkanıklığı problemi birden çok nedenden dolayı olabilmektedir. Pimaş borularının eğimi, kullanılan boruların çapları, kullanılan dirseklerin açıları, gidere atılan artıklar, inşaat artıkları vs. gibi birçok neden olabilir.

Ama tıkalı pimaş boruyu açmanın bir tek hızlı, temiz ve kesin yöntemi vardır.

Pimaş açma işlemleri artık eskiden olduğu gibi kırıp dökmeye gerek kalmadan hızlı ve temiz bir şekilde sonuca ulaşmak mümkündür. Şirinyer Su Tesisatçısı firmamız gelişmiş kanal açma yöntemlerini kullanarak problemi kökünden ortadan kaldırmaktadır ve bu işte profesyonelleşmiştir.

Eskiden daha önceleri böyle durumlar çok zorlu işlemlerle yapılmaktaydı. Pimaş borudaki tıkanıklığı açmak için ilkel yöntemler kullanılan geçmiş zamanlarda çok büyük zahmetler ve masraflara katlanmak gerekiyordu.

Üstelik pimaş boruları kırmadan tıkanıklık açma diye bir kavram bile yoktu. Küçük bir tıkanıklığı açmak bile saatlerce hatta günlerce uğraş gerektiriyor ve kırılan bölgelerin tekrar tadilat yapılması için ayrıca bir masraf ödeniyordu. Pimaş’da tıkanmaya yol açan ve en sık rastladığımız cisimlere tuvalet ve klozetlere bilinçli veya bilinçsizce atılan her türlü bez ve tuvalet kağıdı gibi maddeler pimaşı tıkayan cisimler arasında zirveye oturmuş durumdadır.

Eskiden tıkanıklık açma işlemi için kırılmayan yer kalmazken günümüzde yeni jenerasyon teknolojik cihazlarla hem kırmadan tıkanıklığı görmek hem de kırmadan tıkanıklığı açmak artık çok kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Sohbete Başlayın
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?